Vantage Development – Buforowa 89

Kolejny deweloper postanowił wybudować swoją inwestycję na naszym Jagodnie. Tym razem jest to Vantage Development i jego inwestycja Buforowa 89, choć tak naprawdę budynki zostaną przypisane do nowej ulicy – Kopycińskiego.

Buforowa 89 na mapie:

Strzałka wskazuje na działkę inwestycji
źródło: geoportal.wroclaw.pl

Inwestycja została już rozpoczęta, a Vantage w pierwszym etapie wybuduje dwa budynki z pięcioma kondygnacjami, w których znajdzie się 121 mieszkań o metrażach od 41 do 85 m². Do każdego z lokali należeć będzie balkon, taras lub ogródek, z wyłożoną deską kompozytową.

Do dyspozycji przyszłych mieszkańców będą również komórki lokatorskie, rowerownie czy plac zabaw. Dla osób zmotoryzowanych dostępne będzie 104 miejsca postojowe w garażu podziemnym i 55 miejsc naziemnych.

W kolejnych etapach powstanie około 411 mieszkań. Pierwszy etap ma zostać ukończony do września 2020 r. Choć budynki już stoją, to deweloper musi jeszcze zburzyć dotychczasowy budynek jednorodzinny oraz budynki gospodarcze, które znajdują się w zbyt bliskiej odległości w stosunku do wybudowanego już bloku. Obecnie trwa również zagospodarowanie części wspólnych.

Przyszłe etapy przewidują również lokale usługowe.

Wizualizacje osiedla:

Lokale usługowe na osiedlu Buforowa 89
Dziedziniec osiedla Buforowa 89
Części wspólne, klatka, na osiedlu Buforowa 89
Wizualizacja całości osiedla Buforowa 89 z lotu ptaka

Szczegóły znajdziecie na stronie dewelopera.

Treści zamieszczone w powyższym artykule mają jedynie charakter informacyjny.

Pin It on Pinterest